وب سایت نوبت دهی پزشکان شیراز

قوانین نوبت دهی پزشکان شیراز

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت پزشکان شیراز نطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش کلیه ی قوانین سایت است.

   قوانین و شرایط حساب کاربری

تمام اطلاعات پزشکان سیستم نوبت دهی، مورد تایید ما می باشد و از صحت آنها مطمئن هستیم.

سایت پزشکان شیرازبه اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور شما به عهده خودتان است. هرگونه خسارت یا آسیب برخاسته از عدم حفاظت شما از مشخصات حساب کاربریتان متوجه شما بوده و سایت پزشکان شیرازهیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرید.

مسئولیت صحت تمامی اطلاعات وارد شده در حساب کاربری شهروند و پزشک (از جمله نام و نام خانوادگی و اطلاعات تماس) کاملا برعهده کاربر می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تناقض اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی کاربر، حساب کاربری تان حذف میگردد.

قوانین پرداخت و اخذ نوبت:

حق ویزیت مندرج در وب سایت مطابق با تعرفه سازمان نظام پزشکی بوده و توسط پزشکان عضو سایت تعیین شده است.

در صورت پرداخت علی الحساب ما بقی پرداخت می بایست در هنگام حضور در مطب توسط بیمار انجام شود، در غیر این صورت نوبت لغو شده و پیش پرداخت برگشت داده نمی شود.

در صورت مغایرت و یا اشکال در ارائه مدارک بیمه معتبر، ما به التفاوت پرداخت کامل می بایست توسط بیمار انجام شود.

حضور بیمار ده دقیقه قبل از وقت تعیین شده در مطب پزشک به منظور ارائه  کارت شناسایی و کد رهگیری نوبت خود  به منشی مطب الزامی است.  

میزان انتظار بیماران در مطب دکتر و یا کلینیک بسته به روند کاری پزشک و یا کلینیک مورد نظرمتفاوت است وسایت پزشکان شیراز در این زمینه مسئول نمی باشد.

قوانین و مقررات لغو نوبت

امکان لغو نوبت برای بیمارانی که حساب کاربری خود را تشکیل داده اند وجود دارد.

قبل از 24 ساعت مانده به نوبت ملاقات: در این صورت کل مبلغ پرداخت شده توسط کاربر بصورت اعتبار برای استفاده های آتی در حساب کاربری ذخیره خواهد شد. این اعتبار قابل استفاده برای نوبت گیری از کلیه پزشکان عضو شیراز پزشک و برای هر یک از اعضا خانواده و یا آشنایان کاربر می باشد.

بعد از 24 ساعت مانده به نوبت ملاقات : در این حالت 10% از مبلغ کل حق ویزیت پزشک به عنوان جریمه لغو نوبت کسر شده و مابقی به صورت اعتبار همانگونه که در بند قبل توضیح داده شد در حساب کاربر ذخیره می شود.